Punkt widzenia operatora

operator2operator3

Firmy komunalne, osoby zarządzające czystością miast, właściciele dużych przedsiębiorstwczy ośrodków wypoczynkowych muszą wybrać urządzenia najlepiej dostosowane do specyfiki danych terenów i, co nie mniej ważne, zapewnić swoim pracownikom odpowiednie warunki pracy.

Maszyna musi nie tylko doskonale sprzątać, ale i zapewniać ergonomiczną przestrzeń, w której można spędzić wiele godzin pracy, bez żadnych niedogodności.

Citymaster to odpowiedź na oczekiwania operatorów maszyn. Przestronna kabina z doskonałym widokiem na cały sprzątany obszar, wygodne siedzisko, regulowana kierownica, przejrzysty panel sterowania wbudowany w podłokietnik, klimatyzacja, ogrzewanie, wszystkie potrzebne informacje przedstawione na czytelnym wyświetlaczu. To elementy, które pozwalają na wydajną pracę przez cały dzień, niezależnie od warunków atmosferycznych.

Citymaster to pełno-funkcjonalne urządzenie, takie jak zamiatarka, kosiarka czy pług, co dla operatora oznacza, że nie musi zmieniać pojazdu aby wykonywać różne zadania, a jedynie musi wymienić jego osprzęt.

Modele Citymaster zaprojektowane są w sposób umożliwiający przezbrojenie przez jednego człowieka i to bez użycia dodatkowych narzędzi.

Dzięki maksymalnemu uproszeniu i skróceniu tego procesu, urządzenie nie ma długich przestojów, a więc niemal nieprzerwaną pracę. A z punktu widzenia operatora maszyna jest łatwa w obsłudze i nie stwarza problemów podczas wymiany osprzętu.

operator5