Maszyny wielofunkcyjne

Maszyny wielofunkcyjne, pojazdy specjalne

Maszyny wielofunkcyjne to doskonała alternatywa do przestarzałych traktorów czy ciągników rolniczych. Pojazdy specjalne przeznaczone do specjalistycznych zdań utrzymania przestrzeni miejskich sprawdzają się dużo lepiej niż maszyny zaprojektowane i przeznaczone do wykorzystania w rolnictwie. Hako Polska posiada w swojej ofercie maszyny wielofunkcyjne, które dzięki wielości funkcji można uznać za pojazdy specjalne.

Seria Citymaster to wysokiej jakości maszyny wielofunkcyjne, które wykorzystać można w obszarach o bardzo różnorodnych potrzebach. Nadają się do sprzątania w:

maszyny wielofunkcyjne

Istnieje mnóstwo sposobów, jak można wykorzystać maszyny wielofunkcyjne w przestrzeni miejskiej. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom pojazdy specjalne, takie jak Citymaster, bez problemu przemieszczają się w przestrzeni miejskiej. Sprawdzają się doskonale do zamiatania i odśnieżania. Maszyny wielofunkcyjne są także bardzo efektywne w dużych fabrykach i przedsiębiorstwach przemysłowych. Ich duża ładowność zapewnia rzadkie przestoje w pracy, a silny system zasysania umożliwia bezproblemowe zbieranie pisaku, brudu i drobnych śmieci. Również w otoczeniu hoteli czy ośrodków wypoczynkowo-rekreacyjnych Citymaster znajduje zastosowanie. Dzięki różnorodnym kosiarkom zakładanym za pomocą systemu szybkiej zmiany narzędzi z łatwością można zadbać o nawet najbardziej rozległe trawniki.

Wielofunkcyjne pojazdy specjalne wyróżnia bogactwo funkcji, jakie wykonywać może jedna maszyna. Dodatkowym atutem takiego nośnika narzędzi jest szybkość wymiany osprzętu – nie potrzeba do tego ani dużo czasu, ani narzędzi. Każdy z modeli Citymaster jest także komfortowym miejscem pracy – wygodny fotel, ogrzewanie, klimatyzacja, doskonała widoczność na sprzątany obszar, wszystkie funkcje dostępne w zasięgu ręki. To najlepszy wybór dla każdego właściciela firmy oraz przedsiębiorstwa komunalnego.

 

pojazdy specjalne