Ochrona środowiska

Od 1948 roku Hako kojarzone jest z wysoką jakością oraz długą użytecznością swoich produktów. Dbałość o środowisko jest zintegrowana z naszą działalnością począwszy od fazy planowania, poprzez zrównoważoną produkcję, po pracę z zachowaniem niskich poziomów zanieczyszczeń i recykling zasobów.

Zrównoważony rozwój to główne założenie działalności Hako – chcemy nie tylko pozostawić czyste środowisko, ale rozwijać świadomość dbania o naturę. To zobowiązanie zostało uhonorowane w 1994 roku nagrodą „Environment” przyznaną nam przez Stormarn Cultural Foundation. Od 2004 roku Hako posiada także certyfikat EN ISO 14001. Poza samym środowiskiem, na naszym zaangażowaniu w dbanie o przyrodę zyskują także użytkownicy urządzeń Hako – dzięki zdrowszemu miejscu pracy, niższym kosztom zużywanej energii, czy trwalszym produktom.

Każda maszyna z serii Citymaster zaprojektowana jest w taki sposób aby pracować wydajnie i pozostawić czyste środowisko. Wykorzystanie trybu ECO zapewnia zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu hałasu. Nowoczesny układ wodny pozwala na doskonałe wiązanie brudu i czystość wydmuchiwanego powietrza. Doprowadzenie czystej wody do szczotek i kanału ssącego, jak również ciągła cyrkulacja wody, gwarantują dokładne usuwanie brudu i pyłu. Maszyny Hako pracują zgodnie z certyfikatem EUnited PM10 i PM2,5.